Herní fórum (zde běží hra)

Takže jste registrovaní, profil vaší postavy již je na stránce, všechna pravidla máte přečtena a teď už byste chtěli hrát, že ano? :-)

Stačí kliknout zde: DALENOR HRA
Hraje se na blueforum.

Jak se registrovat na fóru?

1. Kliknete na Vytvořit účet
  2. Do loginu napíšete první jméno vaší postavy, po případě jen přijmení
  3. Do jména logicky jméno vaši postavy (např. Lilly Soneheater)
  4. Do hesla napíšete slovo, které si snadno zapamatujete, třeba heslo, které už někde používate (nebojte zneužívat to tým nijak nebude, ani nemá jak)
  5. Do emailu napíšete email, z kterého jste odesílali registraci
  6. Pak jen tento email zkontrolujete, potvrdíte účet a přihlásíte se

Jak začít na fóru?

Jste registrovaní už i na fóru a chtěli byste hrát. Neumíte hrát na fóru? Nevadí, zde je menší seznam věcí, které musíte hned na začátku udělat, když bude něco vynecháno, napište nám otázku.
  1. Na horní liště máte menu a plno možností (Fóra Hledání Uživatelé Moje nastavení Můj profil Odhlásit)
  2. Nejprve kliknete na Moje nastavení
  3. Změníte si avatar
  4. Do "Bio" vložíte profil své postavy z těchto stránek
  5. Nastavíte si podpis (nepovinné)
  6. Uložíte a kliknete do Můj profil
  7. Tam vše zkontrolujete
  8. Během dne registrace na fóru by vám měl být přidán status (Student,Profesor atd..)
  9. Kliknete na fóra
  10. Podle herní doby můžete hrát ve Škole či jinde ve Světě (prázdniny - ve světě, školní rok - škola. Profesoři a ostatní správa školy však může školu navštěvovat i počas prázdnin)
  11. Teď stačí znát RPG pravidla, slušnost a všechny důležité informace a můžete začít hrát
  12. Nezapomeňte navštěvovat i tyto webové stránky, kde jsou všechny důležité informace, novinky, rozvrhy atd..

Všechny dotazy směrujte na email dalenor-rpg@post.cz nebo do návštěvní knihy.

Hezkou hru přeje Správa hry :-)

Máte dotaz OHLEDNĚ FÓRA? Pište zde:

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode