Pravidla RPG a naší hry

11.11.2014 14:27

Při registraci souhlasíte s Pravidly RPG. To by jste je také měli znát. Kdo však hraje poprvé, nebo chcete jen vědět jak je máme tady (pořád stejné, jen tresty atd..) tak čtěte dál. Pravidla by měl znát každý hráč. Jelikož hrajeme na fórum, je to o něco jiné než jinde.

• Do emotů nepatří jen to co jde na postavě vidět, avšak někdy i myšlenky, jaký měl den a co nejvíce se rozepsat
  • Při psaní příspěvku nezapoměňte že vždy k řeči patří emot, nesmíte napsat příspěvěk bez emotu
  • Rozepište se
  • Když něco uděláte dejte možnost i jiným na odpověď takže:

SPRÁVNÝ DRUH EMOTU:

• Zapsal si poznámky do sešitu. Na učivu se mu něco nezdálo, tak se přihlásil."Pane profesore?Mohu mít dotaz?" Zeptal se. Má pocit že si o tom někdy něco četl a profesor se asi v něčem spletl.

ŠPATNÝ DRUH EMOTU:

• *Píše si věci co diktuje profesor do sešitu, pak se rozhlédne po třídě.*

Mohli jste si povšimnout že ve správném druhu emotu nenaleznete **. Je to protože, když na fóru napíšete větu do *-*, hvězdičky se vám zde nezobrazí. Tato ukázka ale byla příliš krátká, proto se ve hře nezapomeňte rozepisovat.

ŠPATNÝ DRUH EMOTU:

•  *Kouká z okna, jelikož chce vědět jestli tam prší.Zjistil že prší.*
  •   *Je naštvaný, protože je profesor tak zlý.*

SPRÁVNÝ DRUH EMOTU:

• Koukne z okna. Cítí se trochu smutně, jelikož vidí že tam prší. Déšť v něm vždy budí takový smutek. Ani si nevzpomíná proč, je to u něj často. Mohl by se na to někoho zeptat. Ale spíš to bude tím, že pro někoho je déšť prostě smutný.
  • Z učebny vyrazil jak oprvní, celkem dost naštvaný. Pan profesor to podle něj přehnal. Říct svůj názor je přece povolené. Profesoři melou pořád a studenti mají jen otrocky přikyvovat?

Emoty píšeme v 3. pádu čísla jednotného ale i v 1. pádu

Emot by měl začínat velkým písmenem a končit tečkou.

Psát můžete i následovně:

• Vycházím z ložnice. Dnes jsem se moci nevyspal. Možná proto že Adamova sova celou noc houkala. Nebo jsem se celou dobu bál jen toho závěrečného testu? Ale čeho bych se bál, vždyť to umím. Teď na to nechci myslet, radši se půjdu najíst.

TRESTY:

Za porušení RPG pravidel = -10 kamínků
Za hrubé porušené RPG pravidel = - 20 kamínků
Za porušení RPG pravidel po napomenutí (po několikáté) = -50 kamínků
Za drzost = záleží na úrovni nekázně
Za neplnění povinností = záleží na úrovni nekázně
A další rozhoduje profesor, který byl svědkem nekázně

Přidávat a brát kamínky, dávat školní tresty a kárat studenty mohou:
Primární,
Sekundárové,
Profesorové
Ředitelka

O vyhazovu ze školy nějakého studenta se rozhoduje na poradě ve sborovně, poslední slovo má vždy Ředitel/ka!!!!

Pokud si nejste něčím jisti a chcete to použít do své hry, pište na email dalenor-rpg@post.cz nebo do návštěvní knihy.

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode