Informace o nás

Tyto stránky byly založeny jelikož Bradavice jsou už ošuntělé. Kouzla však ne. Výuka zde probíhá online, a registrace jsou nyní otevřeny. Na vás všechny se moc těšíme, a doufáme že náš počet bude jen růst a růst.

Nový školní rok vypukne až budeme mít dostatek profesorů a studentů. Pak v nejbližší době zadáme datum.

Krásný den

jedna budoucí studentka mi poslala email, jestli nemá našich 6 kolejí nějakou charakteristiku, aby věděla kam zapadne.

Ano má, jen to zde nebylo. Takže pokud chcete kolej pečlivě vybrat, zde máte jejich popis:

Dajové:

Dajové jsou velice ukrytí do sebe. Nevyhledávají přátelé, ani žádné styky. Jsou to samotáři, neradi se s někým baví. Jakoby se báli ostatních. Sice jsou normální, mají přátelé, ale jen stejné jako jsou oni. Vždy dbají na to aby se bavili s někým se stejným zájmem. Většina jsou čistokrevní, najdeme zde však i smíšené rody. Avšak kouzelníci z mudlovských rodin zde nezapadnou. Jsou však velmi kreativní a mají velkou fantazii.

Kolejní ředitel: John Cutter

Klenové:

Klenové vždy byli postrachem. Sjednovali kolem sebe jen špatnou náladu a z ostatních si dělali podřízené. Mají skvělé přesvědčovací metody, dokážou vás donutit aby jste jim sloužili. Do této koleje nikdy nepáchla jiná noha než čistokrevná, jsou velice povrchní a vždy se chovají jakože jsou ti lepší. Mají smysl pro fantazii, rádi si vytvářejí své vlastní příběhy.

Sumnové:

Sumnové mají velice rádi dobrou zábavu a vždy o ní mají postaráno. Moc se nezajímají o svůj prospěch ve škole ani práci, jen se vždy musí bavit. Dokáží si v jakémkoli okamžiku najít něco vtipného, porstě jsou vždycky šťastní. Ne všichni sumnové nedbají na školu, někteří jsou i dobrými žáky i skvělími baviči.

Ratové:

Ratové jsou velice inteligentní. Vyznají se skoro ve všem, rádi ostatní opravují kdykoliv řeknou něco špatně. Je sice skvělé, že jsou velice chytří, přizpůsobiví, ale postrádají smysl pro humor. Přátelé mají, ale někdy je těžké se s nimi normálně bavit. Jsou inteligentní jako chytří (že vědí) a že se umí chovat.

Kolejní ředitel/ka: Kansas Domeny

Maroni:

Maroni jsou směsí Ratů a Sumnů. Jsou prostě inteligentní a mají rádi zábavu. Patří zde hlavně milá a přátelská skupinka kouzelníků. Nikdy jim nechybí přátelé, zábava ani vzdělanost. Patří zde všechny rody, i čistokrevné i mudlovské i smíšené. Mívají skvělou fantazii, kreativitu, často jsou to malíři, kreslíři, hudebníci atd..

Kolejní ředitel/ka: Jason Swain

Alania:

Alania je kolej, kam zapadnou mudlovští jedinci. Sice kouzelníci z mudlovských rodin se zařazují i do jiných kolejí, ale pokud nesplňují ani jedno, jdou prostě sem. Někdy to berou jako urážku, ale z Alanie vzešlo plno skvělých kouzelníků. I mudlovstí jedinci bývají velmi kreativní, chytří a inteligentní.

Kolejní ředitel/ka:

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode